Projelerimiz Büro Ofis Temizliği

Büro Ofis Temizliği


Çalışan kurumların en önemli sorunlarından birinin de ofis temizliği olduğunu bilmekteyiz. Bunun için gerek fiyatlarımızın uygunluğuyla gerekse sunduğumuz temizliğin kalitesiyle oldukça iddialıyız. İş bölümü kullanarak yaptığımız incelikli temizlikte siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bir takvim  uygulamaktayız.

Günün büyük bir bölümünü kapalı ofis ortamlarında geçirdiğiniz için sağlığınız açısından ofis temizliğini birinci planda tutmanız gerekmektedir. Hem ruh hem beden hem de ofisinize gelecek müşteriler için temizlik ve hijyen önemli iki ögedir. Temizliğin imandan geldiği bir ülkede yaşadığımızı söylemeye gerek yok sanırım.

Deneyimli ve çalışkan ekibimizle ofisinizi daha temiz bir şekle büründürmek için bize ulaşıyorsunuz. Ofisinizin müsait olduğu zaman dilimini bildirdikten sonra gerisini bize bırakıp ferah ve hijyen ofisinizde çalışmalarınıza devam ediyorsunuz. Deneyimli ekibimiz haftanın 7 günü istediğiniz zaman diliminde emrinizde. Bizden memnun kaldığınız takdir de haftalık, iki haftalık, bir aylık gibi periyotlarla da ofisinizi temizletebilirsiniz. Hizmetimizden yararlanabilmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Sizin Sağlığınız Bizim İşimiz Olduğunu Unutmayın

Hizmetlerimiz Kalite Güven Getirir!

Image portfolio

Koltuk - Halı Yıkama

Detaylar
Image portfolio

Endüstriyel Temizlik

Detaylar
Image portfolio

Büro Ofis Temizliği

Detaylar
Image portfolio

Dış Cephe Cam Temizliği

Detaylar
Image portfolio

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

Detaylar
Image portfolio

Apartman Merdiven Temizliği

Detaylar