Projelerimiz Gündelik Ev Temizliği

Gündelik Ev Temizliği


Çorlu Temizlik Firmaları arasında Çorlu  Temizlik Hizmetleri personel temini sağlayan, Çorlu Tekirdağ Çerkezköy ve Çevresinde Günlük Temizlik, Haftalık Temizlik ve Aylık Temizlik İhtiyaçlarınıza Profesyonel Temizlik Personellerimizle Hizmet Vermektedir.

İş yoğunluğu ve evin yoğun işlerinden dolayı ev temizliklerine yetişemeyen aileler, güvenilir ve referanslı ÇORLU TEMİZLİK Hizmetleri firması aracılığıyla gündelik temizlik personelleri temin etmektedirler. Tekirdağ, Çerkezköy Ve Çorlu da Gündelik Ev Temizlikleri ve gündelik iş yeri temizliklerinde güvenilir ve işinin ehli olan temizlik personellerimizle siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Çorlu Temizlik Hizmetleri Olarak Personelimizin Titizliği, Kullanılan Ekipman, Sigorta, Ve Güler yüzlü Hizmet Anlayışımızla Karşınızdayız.

Çorlu ve Civarında Yollayacağımız 1 Gündelikçi Bayan Personelimiz Camlarınızı Kapılarınızı, Yerlerinizi, Mutfak Dolap Kapaklarını İçlerine Girilmeden, Tezgahınızı, Banyo Ve Tuvaletinizi Temizler. Detaylı Temizlik İstendiği Taktirde Dolap İçleri Toz Almalar Perde Yıkama v.s gibi işlerinizi Çorlu ve Çevresinde Saraç Temizlik Hizmetleri İle Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Kalite Güven Getirir!

Image portfolio

Koltuk - Halı Yıkama

Detaylar
Image portfolio

Endüstriyel Temizlik

Detaylar
Image portfolio

Büro Ofis Temizliği

Detaylar
Image portfolio

Dış Cephe Cam Temizliği

Detaylar
Image portfolio

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

Detaylar
Image portfolio

Apartman Merdiven Temizliği

Detaylar