Hizmetlerimiz Endüstriyel Temizlik

  • Project Image

Endüstriyel Temizlik


Giyim, otomotiv, gıda, teknoloji vb. alanlarda üretim yapan firmanız için hizmetinizdeyiz. Fabrikanızın üretim faaliyetine paralel olarak uygun temizlik yöntemi ve malzemeleri kullandığımızı bilmenizi isteriz.

Uzman ekibimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile işimizde iddialıyız. Çorlu Temizlik gıda üretimi yapan fabrikalar için temizlik malzemelerin zararsız, kimyasal olmayanlarını seçer temizlik stratejisini sizin çalıştığınız sektöre göre belirler.

Öncelikli olarak zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesi, fabrikanız içinde bulunan eşya ve mobilyaların silinmesi gibi işlemler uygulanır. Daha sonra lavabonun temizlenmesi, çöplerin atılması ve yerine yeni çöp poşetlerinin takılması, koridorların silinmesi, asansör ve merdivenlerin yıkanarak temizlenmesi işlemi uygulanır. Son olarak bazı zararlı mikrop ve bakterilerin fabrikanızda oluşup yayılmasını önleyen TSE’den onaylı malzemeler ile dezenfekte işlemi uygulanarak fabrikanız size ve çalışanlarınıza uygun hale getirilir.

Hizmetlerimiz Kalite Güven Getirir!

Image portfolio

Koltuk - Halı Yıkama

Detaylar
Image portfolio

Endüstriyel Temizlik

Detaylar
Image portfolio

Büro Ofis Temizliği

Detaylar
Image portfolio

Dış Cephe Cam Temizliği

Detaylar
Image portfolio

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

Detaylar
Image portfolio

Apartman Merdiven Temizliği

Detaylar